Obóz sportowy piłkarski SALOS w Milówce 2020

XXIV OGÓLNOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SALEZJAŃSKIEJ W FUTSALU ŻYRARDÓW 2020

Przed nami Mistrzostwa Futsalu w Żyrardowie.

 

W dniach od 06 do 08 marca 2020 roku nasi zawodnicy z rocznika 2005/2006 (kat. „B”) oraz zawodnicy z rocznika 2007/młodsi (kat. „C”), zaprezentują SALOS Dąbrowa Górnicza na Mistrzostwach Polski w Futsalu, które odbędą się w Żyrardowie. Oczywiście opiekę nad drużynami będą sprawować nasi Trenerzy kolejno Gustaw Cyankiewicz oraz Krzysztof Walotek. Z kadrą dwóch zespołów pojedzie także Wiceprezes Damian Felis, który spotka się po rozpoczęciu Mistrzostw z Zarządem SALOS RP.

24 osobowa kadra wyjedzie z Dąbrowy Górniczej oczywiście z naszej bazy przy ul. Adamieckiego 12, gdzie znajduje się szkoła nr 20, z którą współpracujemy od 6 lat.

Zbiórka pod szkołą o godzinie 10:15, a o godzinie 10:30 wyjazd do Żyrardowa.

Igrzyska to czas dla młodzieży, gdzie w duchu Św. Jana Bosko, mogą poprzez sport spełniać swoje marzenia oraz integrować się z rówieśnikami z całej Polski. Na Igrzyskach oprócz sportu znajdą się też aspekty kulturalne, wieczór integracyjny, wyjazd do kina, atrakcja w Termach Mszczonów czy też Msza Święta.

Od zawsze wiadomo iż zajęcie miejsca na podium kwalifikuje nas do Mistrzostw Świata, które za rok mają odbyć się w Portugalii i tutaj bardzo chcielibyśmy się znaleźć.

Życzymy naszym młodym zawodnikom, aby czas spędzony na Mistrzostwach w Żyrardowie przyniósł wam dużo niezapomnianych chwil, abyście cieszyli się nie tylko ze zwycięstw ale też wyciągali wnioski z porażek, które w naszym życiu także się pojawiają, umacniali się poprzez integrację i wrócili do domów szczęśliwi oraz bogatsi o nowe doświadczenia.

Informację na temat programu Igrzysk znajdziecie w linkach które są podane niżej, także odnośnie hoteli, w których zamieszkamy na czas naszego pobytu.

http://salos-zyrardow.pl/program/

www.hotel-zyrardow.pl kat. ”B”

www.hotelpanorama.pl kat. ”C”

www.osir.mszczonow.pl kat. ”C”

Hala Wiskitki kat. ”B”

https://www.termy-mszczonow.eu/

Powrót w niedzielę 08 marca 2020, Dąbrowa Górnicza ul. Adamieckiego 12

W granicach godziny 18:00/19:00. O dokładnej godzinie naszego powrotu będą informować trenerzy.

Na Igrzyska jedziemy w busie jednakowo ubrani czyli w naszych klubowych dresach. pod dresem koszulka, którą ubieracie na treningi czyli czerwona z naszym logo oraz czarna torba klubowa.

Proszę nie zapomnieć czarnych spodenek oraz getrów, w związku iż idziemy na termy proszę zabrać sobie kąpielówki oraz klapki.

Nie zapomnijcie o legitymacji!


Drukuj   E-mail